[ІНФОГРАФІКА] Як відзначатимуть День Незалежності в Україні

Август 23, 2016 | Блог

25-ту річницю незалежності святкуватимуть 68% української інтернет аудиторії. Такими є результати опитування українських інтернет користувачів, який напередодні свята провела компанія iVOX Ukraine.

Згідно з дослідженнями, 68% української інтернет аудиторії вважають День Незалежності важливим святом і збираються його відзначати.

День Незалежності України- інфографіка

44% з тих, хто святкуватиме, підуть на урочисті заходи в своєму місті. 16% проведуть святковий вихідний за містом, стільки ж запланували зустрітися з друзями. У сімейному колі відзначити День Незалежності хочуть 15% респондентів. Серед тих, хто не буде відзначати свято, кожен четвертий проведе офіційний вихідний за роботою.

Більшість з тих, хто святкуватиме День Незалежності, підтримають святковий настрій одягом, причому жінки (86%) більше ніж чоловіки (77%) готові додати українські мотиви святкове вбрання.

Найпопулярнішою одягом в День Незалежності будуть вишиванки — їх надінуть 29% українських інтернет користувачів, 18% додадуть аксесуар з українською символікою, 17% виберуть одяг з українськими символами, 14% — святковий одяг, 3% підберуть наряд в колір державного прапора.

Дослідження проведено методом онлайн інтерв’ю з використанням панелі iVOX. Розмір вибірки N = 1011 респондентів. Структура вибірки репрезентативна інтернет населенню України (крім Криму та зони АТО) за статтю, віком, розміром населеного пункту та регіоном проживання. Вік респондентів: 16-59 років.