Наші переваги

Оперативність проведення досліджень.

Міжнародна агенція маркетингових досліджень iVOX Ukraine забезпечує оперативні та якісні маркетингові дослідження по всій Україні. Швидкість виконання заснована на тому, що всі ресурси для Вашого маркетингового дослідження підготовлені нами заздалегідь. Респонденти готові проходити онлайн дослідження та онлайн опитування. Респондентам не потрібно витрачати свій час на дорогу до офісу компанії, де проводять опитування. Вони відповідають на питання онлайн анкет, коли їм це зручно. Заповнення анкет не займає багато часу. І учасники онлайн фокус груп розуміють ці переваги.

Висока швидкість маркетингових досліджень по всій Україні
Наша агенція маркетингових досліджень використовує новітнє програмне забезпечення та методики в галузі онлайн опитувань і досліджень. Наш основний інструмент для онлайн досліджень — програмне забезпечення Socratos — найбільш функціональне і одне з кращих у своєму класі для проведення онлайн опитувань.
Наша методологія і техніки, застосовувані в маркетингових дослідженнях, відточені протягом десятиліття на комерційних проектах у Західній Європі та Латинській Америці і продовжують удосконалюватися з року в рік.
Підготовка досліджень розрахована по годинах і займає, як правило, від 1 до 2,5 днів.
Високоякісні маркетингові дослідження Україна

Інтернет — це швидкий і якісний канал зв’язку з респондентами. У середньому, 60% запланованої вибірки набирається протягом першої доби «польового» дослідження з моменту запуску онлайн опитування.
Загальний час виконання проекту, як правило, не перевищує 6 — 8 робочих днів, включаючи підготовку звіту по Вашим вимогам.
Енергійна команда iVOX розуміє Ваші  обмеження у часі та прагне «вписатися» в найбільш жорсткі рамки.

Простота і легкість у процедурі замовлення.

У нашій агенції маркетингових досліджень команда професіоналів не буде Вам морочити голову неважливими питаннями. Для запуску проекту необхідно тільки Ваше завдання, а саме, мета дослідження і які завдання Вам необхідно вирішити за допомогою маркетингового дослідження.
Якщо у Вас вже є список питань для онлайн анкети, то ми, з задоволенням, запрограмуємо ваші питання в онлайн опитування.
Ми не будемо витрачати Ваш в час на порожні наради. Ми цінуємо свій і Ваш час. Ми підготуємо звіт в максимально зрозумілій для Вас формі. Можливо надати звіт в декількох варіантах: масив даних, табличний звіт, top lines, аналітична презентація, «живе уявлення» висновків і рекомендацій.

Складання анкети для онлайн опитування

Економічність. Оптимізація Ваших витрат.

Міжнародна агенція маркетингових досліджень iVOX Ukraine знайшла універсальний спосіб скорочення витрат. Основними джерелами скорочення витрат стали чинники, яких немає і не може бути у конкурентів. У нас більше ефективна організація маркетингових досліджень. Розумна економія на офісі, комунікаціях з респондентами, організаційній структурі і т.п.
Онлайн дослідження ринку України

Компанія iVOX використовувала унікальний підхід до винагороди респондентів. Замість «поголовної» оплати участі — використовується принцип «лотереї». Матеріальна винагорода, безумовно, присутня, але ці призи — розігруються за випадковим принципом між учасниками опитування. При проведенні онлайн інтерв’ю, всі витрати скорочені до мінімуму. Все це тільки тому, що інтернет — економічний і швидкий спосіб комунікації з респондентами. Немає необхідності наймати спеціально навчений персонал для проведення інтерв’ю. Проходження онлайн опитування проходить в максимально комфортних умовах для респондента, а відповідно вимагає меншої винагороди. Міжнародна агенція маркетингових досліджень iVOX Ukraine зробила маркетингові дослідження більш доступними і привабливими для Замовників. Середній бюджет проекту дослідження iVOX Ukraine (кількісне опитування) становить приблизно 950.00 Євро.

Якість досліджень.

Компанія iVOX Ukraine гарантує Вам високу якість досліджень. Представництво в Україні — є дочірньою компанією від дослідницької групи iVOX (Бельгія). З 2004 року наша компанія проводить маркетингові, соціологічні та політичні дослідження по всій Європі. В Україні були запущені дослідження з 2009 року.
ESOMAR - Європейське об'єднання професіоналів маркетингових дослідженьВся дослідна робота проводитися суворо відповідно до норм та рекомендацій ESOMAR для онлайн досліджень ринку. Також компанія iVOX є членом Європейського товариства з вивчення ринку і громадської думки і використовує міжнародно визнані та підтверджені технології та методики досліджень у Західній Європі, Латинській Америці та США.

Інтернет опитування користувачів

Найчастіше ми проводимо дослідницькі завдання по:

  • тестуванню рекламних комунікацій (на різних стадіях їх готовності);
  • тестуванню дизайну упаковки нових продуктів і відносини до інгредієнтів;
  • оцінка лояльності споживачів до марок;
  • оцінка цінової еластичності ринку;
  • оцінка результативності рекламних та промо кампаній.

В Україні ми провели більше 300 різних маркетингових досліджень в період з 2009-2012 р.р. Нашими Послугами користуються найбільш вимогливі і професійні компанії-замовники України. Сильні та професійні Замовники довіряють iVOX Ukraine.

Переглянути відгуки та рекомендації.