Про нас

Компанія iVOX Ukraine

iVOX Ukraine- міжнародна агенція маркетингових досліджень,що спеціалізується на вивченні споживчої поведінки із застосуванням онлайн опитувань. Центральний офіс iVOX розташований у м. Льовен, Бельгія.
Ми маємо прямий доступ до 80 тисяч потенційних респондентів в Україні, про яких знаємо багато: від віку до соціального статусу, від рівня доходу до особистих інтересів, тому ми можемо опитувати саме ті цільові аудиторії, які цікаві нашим клієнтам. Спираючись на європейському досвіді iVOX, ми використовуємо перевірену методологію досліджень. Завдяки цьому iVOX Ukraine надає надійні, достовірні і якісні дані досліджень для прийняття важливих рішень нашими Замовниками.

Діаграма-результати досліджень

 

Історія Компанії

Міжнародна агенція маркетингових досліджень iVOX була заснована у вересні 2004 року двома бельгійськими дослідниками: Йо Стейертом і Стівеном Декетелаере. Маючи багатий досвід проведення досліджень, партнери вирішили створити незалежне дослідницьке агентство. iVOX, засноване на використанні сучасних технологій і способів комунікації. На початку 2008 року, iVOX, уже будучи потужним бельгійським оператором ринку і маючи панель в 100 000 респондентів, почав розширення на ринки інших країн, в число яких увійшла Україна. Тому iVOX Ukraine успішно поєднує:
- знання, підходи й технічні інструменти iVOX Бельгія;
- знання специфіки ринку України місцевими фахівцями.
Наразі, iVOX — група компаній, крім досліджень і опитувань в ряді країн Європи, Латинської Америки і США, також займається розробкою методологічних та програмних рішень для сучасних видів досліджень споживача.

Маркетинговий аналіз ринку

 

Ресурси

Агенція маркетингових досліджень iVOX Ukraine допомагає Замовникам приймати обґрунтовані бізнес-рішення, маючи для цього:

  • Великий досвід у сфері досліджень споживача: в Бельгії з 2004 року, на ринку України з 2008 року;
  • Унікальні ефективні дослідницькі інструменти — методологічні та технічні, розроблені в iVOX Бельгія;
  • Команду амбітних і енергійних професіоналів в Україні, тісно інтегровану в загальну структуру iVOX;
  • Програмну платформу, що ідеально підходить для кількісних опитувань в інтернеті, а також відточені навички її застосування — LimeSurvey ;
  • Власну велику і добре збалансовану онлайн панель (базу респондентів);
  • Філософію і політику «прозорості» і максимального задоволення кожного Клієнта.

 

Онлайн панель респондентів

Панель респондентів  iVOX  Ukraine – одна з найбільших в Україні та нараховує понад 80000 добровільних учасників маркетингових онлайн опитувань. Щорічно з онлайн джерел різної тематики ми залучаємо близько  10000 нових респондентів.
Перед тим, як приєднатися до iVOX Спільноті, кожен респондент заповнює реєстраційну анкету, яка включає соціально-демографічні характеристики, особливості способу життя та інші дані, на підставі яких ми відбираємо респондентів для кожного дослідження. Це забезпечує достовірність отриманих інтерв’ю, адже за кліками стоїть реальна особа, дані якої завжди можна перевірити. Унікальна система мотивації до участі в опитуваннях дозволяє виключити «професійних» респондентів і заощадити бюджет Замовника.
iVOX панель відповідає стандартам ESOMAR, згідно з якими респондент може брати участь максимум в 4 дослідженнях на місяць.
Автентична, профільована база потенційних респондентів iVOX  Ukraine дозволяє формувати репрезентативну вибірку навіть для важкодоступних цільових груп.Скачати презентацию в pdf